• Telif hakkının sağlanmasında, Creative Commons Alıntı-Lisans 4.0 ve üzeri yapılanma kullanılacaktır.
  • Disiplinlerarası ve Kültürlerarası Sanat Dergisi JIA JOURNAL (IJIIA), bünyesinde yayımlanan yazıların fikirlerine katılmaz. Yayımlanan yazıların bilimsel ve yasal sorumlulukları yazarlara aittir. Yazılarla birlikte gönderilen resim, şekil, tablo vb. özgün olması ya da özel izinle kullanılması da yazarın sorumluluğu altındadır.
  • Yazarlar, yazılarının tüm telif haklarını (Uluslararası) Disiplinlerarası ve Kültürlerarası Sanat Dergisi’ne devrederler. Dergi, kendisine gönderilen makaleleri yayınlayıp yayınlamama ya da gerekli gördüğü durumlarda makaleler üzerinde düzeltmeler yapma hakkına sahiptir. Gönderilen yazıların yayınlanma hakkı dergi yönetimine, bilimsel ve hukukî sorumlulukları yazarlarına aittir.
  • (Uluslararası) Disiplinlerarası ve Kültürlerarası Sanat Dergisi, yazarlardan devraldığı telif haklarından, bilimsel içeriğe açık erişimin (Open Access) desteklenmesi amacıyla belirtilen kaynak gösterme şekillerinde kaynak göstermiş olmak koşuluyla, ticari kullanım amacı ve içerik değişikliği dışındaki tüm kullanım (Çevrimiçi bağlantı verme, kopyalama, baskı alma, herhangi bir fiziksel ortamda çoğaltma, dağıtma vb.) haklarını Creative Commons Attribution Alıntı-Lisans 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslandırılmış olup bedelsiz kullanıma sunmaktadır. İçeriğin ticari amaçla kullanımı izne tâbidir.
  •                Gizlilik Beyanı
  • (Uluslararası) Disiplinlerarası ve Kültürlerarası Sanat Dergisi JIA JOURNAL (IJIIA) sistemine girilen isim, elektronik posta adresi ve her türlü kişisel bilgiler, yalnızca derginin veri tabanı ve bilimsel amaçları doğrultusunda kullanılacaktır. Sistemde kayıtlı olan bilgiler, başka bir amaç için kullanılmayacak olup, üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.

Sosyal Medya

Bağlantılar

Duyurular

Tasarım ve Düzenleme Doç. Dr. Tarık YAZAR
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search